RC0402FR-07665KL
MFR.Part #
RC0402FR-07665KL
JLCPCB Part #
C274355
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS