RC0402FR-07511KL
MFR.Part #
RC0402FR-07511KL
JLCPCB Part #
C163461
Description
-55℃~+155℃ 50V 511kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS