RC0402FR-074K42L
MFR.Part #
RC0402FR-074K42L
JLCPCB Part #
C137967
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS