RC0402FR-07470KP
MFR.Part #
RC0402FR-07470KP
JLCPCB Part #
C6373786
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS