RC0402FR-0745R3L
MFR.Part #
RC0402FR-0745R3L
JLCPCB Part #
C327342
Description
-55℃~+155℃ 45.3Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS