RC0402FR-07430RL
MFR.Part #
RC0402FR-07430RL
JLCPCB Part #
C163462
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS