RC0402FR-073R9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402FR-073R9L
JLCPCB Part #
C137985
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS