RC0402FR-073M32L
MFR.Part #
RC0402FR-073M32L
JLCPCB Part #
C477691
Description
-55℃~+155℃ 3.32MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS