RC0402FR-073M01P
MFR.Part #
RC0402FR-073M01P
JLCPCB Part #
C7273289
Description
-55℃~+155℃ 3.01MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS