RC0402FR-073K16L
MFR.Part #
RC0402FR-073K16L
JLCPCB Part #
C163466
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS