RC0402FR-0739R2L
MFR.Part #
RC0402FR-0739R2L
JLCPCB Part #
C185421
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS