RC0402FR-0739KL
MFR.Part #
RC0402FR-0739KL
JLCPCB Part #
C137995
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS