RC0402FR-0734R8P
MFR.Part #
RC0402FR-0734R8P
JLCPCB Part #
C7334426
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS