RC0402FR-07324RP
MFR.Part #
RC0402FR-07324RP
JLCPCB Part #
C6373764
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS