RC0402FR-07324KL
MFR.Part #
RC0402FR-07324KL
JLCPCB Part #
C185426
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS