RC0402FR-07309RL
MFR.Part #
RC0402FR-07309RL
JLCPCB Part #
C273739
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS