RC0402FR-072K1P
MFR.Part #
RC0402FR-072K1P
JLCPCB Part #
C6373745
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS