RC0402FR-0724R3P
MFR.Part #
RC0402FR-0724R3P
JLCPCB Part #
C5716739
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS