RC0402FR-0724K9L
MFR.Part #
RC0402FR-0724K9L
JLCPCB Part #
C138027
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS