RC0402FR-0722RL
MFR.Part #
RC0402FR-0722RL
JLCPCB Part #
C114765
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS