RC0402FR-0722R6L
MFR.Part #
RC0402FR-0722R6L
JLCPCB Part #
C272377
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS