RC0402FR-071R02L
MFR.Part #
RC0402FR-071R02L
JLCPCB Part #
C477183
Description
-55℃~+155℃ 1.02Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS