RC0402FR-071M87P
MFR.Part #
RC0402FR-071M87P
JLCPCB Part #
C6373730
Description
-55℃~+155℃ 1.87MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS