RC0402FR-071M43P
MFR.Part #
RC0402FR-071M43P
JLCPCB Part #
C6961597
Description
-55℃~+155℃ 1.43MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS