RC0402FR-071M37P
MFR.Part #
RC0402FR-071M37P
JLCPCB Part #
C7273213
Description
-55℃~+155℃ 1.37MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS