RC0402FR-0719R1P
MFR.Part #
RC0402FR-0719R1P
JLCPCB Part #
C7273198
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS