RC0402FR-0719K1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402FR-0719K1L
JLCPCB Part #
C138042
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS