RC0402FR-07169KL
MFR.Part #
RC0402FR-07169KL
JLCPCB Part #
C327367
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS