RC0402FR-0714KP
MFR.Part #
RC0402FR-0714KP
JLCPCB Part #
C7273180
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS