RC0402FR-0713R7P
MFR.Part #
RC0402FR-0713R7P
JLCPCB Part #
C5716714
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS