RC0402FR-0712KP
MFR.Part #
RC0402FR-0712KP
JLCPCB Part #
C6373710
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS