RC0402FR-0712K4P
MFR.Part #
RC0402FR-0712K4P
JLCPCB Part #
C6164249
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS