RC0402FR-0712K1L
MFR.Part #
RC0402FR-0712K1L
JLCPCB Part #
C132157
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS