RC0402FR-07113KL
MFR.Part #
RC0402FR-07113KL
JLCPCB Part #
C273332
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS