RC0402FR-0710R7P
MFR.Part #
RC0402FR-0710R7P
JLCPCB Part #
C6373708
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS