RC0402FR-0710K2P
MFR.Part #
RC0402FR-0710K2P
JLCPCB Part #
C7334334
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS