RC0402FR-07100RP
MFR.Part #
RC0402FR-07100RP
JLCPCB Part #
C851815
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS