RC0402DR-07750RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402DR-07750RL
JLCPCB Part #
C471792
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 750Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS