RC0402DR-0749K9L
MFR.Part #
RC0402DR-0749K9L
JLCPCB Part #
C4056166
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS