RC0402DR-0739K2L
MFR.Part #
RC0402DR-0739K2L
JLCPCB Part #
C470019
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS