RC0402DR-0719K1P
MFR.Part #
RC0402DR-0719K1P
JLCPCB Part #
C7273988
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS