RC0402BR-078K2L
MFR.Part #
RC0402BR-078K2L
JLCPCB Part #
C7038392
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS