RC0402BR-07887KL
MFR.Part #
RC0402BR-07887KL
JLCPCB Part #
C7273985
Description
-55℃~+155℃ 63mW 887kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS