RC0402BR-0778K7L
MFR.Part #
RC0402BR-0778K7L
JLCPCB Part #
C6750886
Description
-55℃~+155℃ 63mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS