RC0402BR-076K8L
MFR.Part #
RC0402BR-076K8L
JLCPCB Part #
C7273980
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS