RC0402BR-07649KL
MFR.Part #
RC0402BR-07649KL
JLCPCB Part #
C6373686
Description
-55℃~+155℃ 63mW 649kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS