RC0402BR-0745K3L
MFR.Part #
RC0402BR-0745K3L
JLCPCB Part #
C7334326
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS