RC0402BR-0744K2L
MFR.Part #
RC0402BR-0744K2L
JLCPCB Part #
C5842808
Description
-55℃~+155℃ 44.2kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS