RC0402BR-072K67L
MFR.Part #
RC0402BR-072K67L
JLCPCB Part #
C6263519
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS