RC0402BR-0713KL
MFR.Part #
RC0402BR-0713KL
JLCPCB Part #
C6961546
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS